Hızlı Ürün Arama :
Almanca Arapça Bulgarca Fransızca Gürcüce İngilizce İspanyolca İtalyanca Japonca Kanada Korece Makedonca Norveçce Rusça Ukraynaca Yunanca
Sektörler
E-posta Kayıt
İsminiz :
Eposta :
 
Firma Ticaret - ANA SITE - Cantur Taşımacılık
Cantur Taşımacılık
Firma Adı:Cantur Taşımacılık
Firma Yetkilisi:KEMAL ERBİL
Telefon 1:(0362) 437 42 01 Telefon 2:(0362) 437 54 01
Fax:(0362) 438 08 03
E-posta:cantur_55@hotmail.com
Web Sitesi:http://www.cantur.net
Adres:Mimar Sinan Mah. Atatürk Bul. No:253/A Atakum/SAMSUN
Şehir : Samsun


Hakkımızda

Sirketimiz 1991 - 1992 tarihinde Mimar Sinan Mah. Atatürk Bulv. No: 253 / A ‘da Kemal Erbil. Ergün Arpaci ve arkadaslarinin girisimleri ile ögrenci tasimacilik sektöründe CAN TUR SERVIS VE TASIMACILIK adi altinda kurulmustur. Daha sonra 1994 - 1995 sezonuna gelindiginde CAN TUR TASIMACILIK TIC.LTD. STI. olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
4 araçla ögrenci ve personel tasimaciligina baslayan CAN TUR. üstün hizmet anlayisi ve performanslari neticesi ile artan ögrenci kapasitesini karsilayabilmek için araç kiralama yoluna giderek ihtiyaca cevap vermeye çalismistir. 1998 yilinda sözlesmeli çalisan arkadaslarini kendilerine ortak etmek suretiyle 25 ortakli. gücü ve sermayesi artan bir tasimacilik firmasi olarak hizmetini sürdürmektedir. CANTUR 2005 yilinda tekrar sermaye artisi yaparak bünyesine yeni araçlar almak suretiyle araç sayisini 40 ‘a çikarmistir.
Sirketimiz M.E.B'na bagli Samsun ili Milli Egitim Müd. kapsaminda devlet okullari olmak üzere yaklasik olarak 1.500 ögrenci. personel ve ögretmene servis hizmeti vermektedir.
Yukarida bahsedilen devlet okullarinda ise yaklasik 1.500 ögrenci ve Il Özel Idare personel. Gülhan Tesisleri personel. Devlet Su Isleri personel vb. gibi degisik kurumlara servis hizmeti verilmektedir.
Sirketimiz Yönetim Kurulunca Belirlenmis olan Kalite Politika ve Hedefleri bulunmaktadir. Bu politika ve hedefler sirketin etkin yönetim ve idaresinin düzenli ve disiplinli bir sekilde yürütülmesinde rol oynamaktadir.
Kalite Politika ve Hedeflerimiz;
- Mevcut yasalara. tüzüklere ve müsteri sartlarina uygun hizmet vermek.
- Kalite yönetim sistemini etkin uygulayarak hizmet kalitemizi sürekli iyilestirmek ve gelistirmektir.
- Personelin motivasyonunu sürekli egitimlerle arttirmak.
- Ögrenci ve personel tasimaciligi sektöründe lider kurulus olarak aranilir olmak.
- Müsteri memnuniyetini sürekli kilmak.
17 Mart 2006 tarihinde personel ve ögrenci tasimaciligi adi altinda alinan ISO 9001 : 2000 belgesiyle kalitemiz desteklenmistir.
Sirketimizin yönetim sekli ise olaganüstü genel kurul toplantisi yapilir ve bu toplanti da yönetim kurulu baskani. yön.kur.bas.yar. . 1 muhasip üye ve 2 üye seçilir. Bu kisiler önderliginde sirketin idare ve yönetimi saglanir.


Tantm Banner

Adres Kroki

2019-FirmaTicaret.com Her hakkı saklıdır.
Tadilat Ustaları
Sağ Reklam Alanı